هراسان زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

هراسان: زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز وب‌گردی تصاویر + 10 دانشگاه برتر دنیا با شهریه مقرون به صرفه

عضویت در یک دانشگاه نخبه‌پرور می­‌تواند آینده زندگی و موفقیت فرد را تضمین کند و با تاثیری که می­‌گذارد می­‌تواند درهای شرکت­‌های بزرگ دنیا را به روی دانشجویانش باز کند.

تصاویر + 10 دانشگاه برتر دنیا با شهریه مقرون به صرفه

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، عضویت در یک دانشگاه نخبه پرور می­ تواند آینده زندگی و موفقیت فرد را تضمین کند و با تاثیری که می­ گذارد می­ تواند درهای شرکت­ های بزرگ دنیا را به روی دانشجویانش باز کند. دانشگاه­ های برتر دنیا اغلب پول زیادی در ازای خدماتشان مطالبه می­ کنند، بنابراین دانشجویان باید دانشگاهی را مورد گزینش قرار دهند که در عین برتر بودن برایشان مقرون به صرفه باشد.

عبارات مهم : قدیمی ترین – تکنولوژی
برترین دانشگاه­ ها در مقایسه با دانشگاه­ های میانگین معمولا شهریه بیشتری دریافت می­ کنند. شرکت­ ها به دنبال کسانی هستند که در یک محیط با ثبات تحصیل کرده باشند، جایی که با برترین ذهن­ ها و شخصیت­ ها پرورش یافته باشند.

در ذیل 10 گزینش برتر ممکن در 10 کشور متفاوت جهت دانشجویان خارجی ذکر شده است هست.


1. دانشگاه هاروارد آمریکا

هزینه تحصیل در این دانشگاه، هر سال حدود 45 هزار و 278 دلار هست. دانشگاهی که در سال 1636 تاسیس شده است است و از بالاترین استانداردها برخوردار هست. این دانشگاه یکی از باکیفیت ترین امتحانات ورودی را دارد که این بدان معنی است که مدیران این دانشگاه عالی ترین بهترین­ ها را گزینش می کنند.

2. دانشگاه آکسفورد انگلستان

شهریه این دانشگاه حدود 27 هزار و 753 دلار در سال هست. این دانشگاه قدیمی­ ترین دانشگاه انگلیسی زبان دنیا و دومین دانشگاه قدیمی دنیاست. شهرت این دانشگاه در علوم سیاسی، بازیگری، شعر و ادبیات و روزنامه نگاری هست.


3. موسسه تکنولوژی فدرال سوییس

تحصیل در این موسسه، هر سال تنها 1320 دلار هزینه در بر دارد. موسسه فدرال سوییس آموزشگاهی جهت فراگیری علم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات هست. این موسسه دارای دو شعبه در شهرهای لوزان و زوریخ می ­باشد.

4. دانشگاه تورنتو کانادا

شهریه این دانشگاه 31 هزار دلار در سال هست. رشته­ های مهم این دانشگاه حسابداری، باستان­ شناسی، هنر و فضانوردی هست.

5. موسسه سلطنتی تکنولوژی سوئد

هزینه تحصیل در این موسسه چیزی حدود 23 هزار دلار در سال می­ باشد. رشته­ های تخصصی این موسسه مهندسی و تکنولوژی هست. این موسسه رتبه اول در شمال اروپا را دارد.

6. دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه

دانشجویان با پرداخت سالیانه تنها 5000 دلار می­ توانند تحت آموزش باکیفیتی قرار بگیرند. این دانشگاه به علت دارا بودن بلندترین ساختمان آموزشی در دنیا شهرت دارد. اینجا همچنین مقر دوره­ های بین­ المللی جمعیت­ شناسی یونسکو، مرکز بین­ المللی لیزر و مرکز بین­ المللی بیوتکنولوژی هست.

7. دانشگاه سوربن فرانسه

برای حضور در دانشگاه سوربن متقاضیان باید تنها 280 دلار در سال بپردازند. دانشگاهی که در شهر رویایی پاریس واقع شده است است و از سال 1970 مشغول به فعالیت هست. دانشگاه سوربن بعد از اینکه دانشگاه پاریس به علت فعالیت ­های دانشجویی در سال 1968 بسته شد به عنوان جایگزین مهم این دانشگاه در نظر گرفته شد.

8. دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا یکی از محبوب­ ترین دانشگاه­ های دنیاست که جهت انجام تحقیقات 27 هزار دلار سرمایه در اختیار محققان قرار می­ دهد. این بودجه اخیرا به یک پژوهش بزرگ راجع به نهمین سیاره اسرارآمیز منظومه شمسی(پلوتو) تخصیص داده شده است داده شده است هست.


9. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ آلمان

این دانشگاه ارزان­ترین گزینش این لیست با شهریه 124 دلار در سال است که برنامه­ های آموزشی آلمان و اروپا را پوشش می­ دهد. این دانشگاه یکی از مشهورترین دانشگاه­های آلمان هست.


10. دانشگاه بولونیا ایتالیا

آخرین دانشگاه این لیست دانشگاه بولونیا هست. هزینه تحصیل در این دانشگاه هر سال حدود 1000 دلار هست. این دانشگاه قدیمی ترین دانشگاه دنیاست و دارای رتبه 208 در آخرین رده­ بندی دانشگاه­های دنیا هست.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قدیمی ترین | تکنولوژی | دانشجویان | دانشگاه | تکنولوژی | مهندسی | دانشگاه | آلمان

تصاویر + 10 دانشگاه برتر دنیا با شهریه مقرون به صرفه

تصاویر + 10 دانشگاه برتر دنیا با شهریه مقرون به صرفه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz