هراسان زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

هراسان: زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا به امروز تیمی مانند استقلال ندیده بودم/ تیام فردا بازی می‌کند! ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال به تمجید از تیمش پرداخت و مدعی شد تا به امروز تیمی مانند استقلالِ فعلی ندیده است.

تا به امروز تیمی مانند استقلال ندیده بودم/ تیام فردا بازی می‌کند! ، شفر

شفر: تا به امروز تیمی مانند استقلال ندیده بودم/ تیام فردا بازی می کند!

عبارات مهم : افزایش

سرمربی تیم فوتبال استقلال به تمجید از تیمش پرداخت و مدعی شد تا به امروز تیمی مانند استقلالِ فعلی ندیده است.

به گزارش تسنیم، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از شروع مسابقات، شاید خیلی ها شانسی جهت ما قائل نمی شدند که از گروه مان افزایش کنیم. شاید جهت خیلی ها غافلگیرکننده باشد که در این مرحله هستیم، ولی ما خوشحالیم در این مرحله حضور داریم. ما دو مسابقه در پیش داریم و می خواهیم به مرحله بعد افزایش کنیم.

تا به امروز تیمی مانند استقلال ندیده بودم/ تیام فردا بازی می‌کند! ، شفر

وی در ادامه افزود: همه کارهایی که در گذشته انجام دادیم، افزایش به رده سوم جدول، قهرمانی جام حذفی و افزایش به مرحله بعدی آسیا کارهای بسیار بسیار مشکل بودند. تاکنون تیمی مانند این تیم (استقلال) ندیده بودم. این تیم در تمام مسابقه های با صددرصد وجودش بازی می کند و این پیغامی جهت مدیرعامل کلوب استقلال است.

«ما اعتمادبه نفس داریم و امیدوارم نتیجه خوبی جهت بازی برگشت بگیریم»، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله تصریح کرد: آیا باید دو تیم ایرانی در مرحله حذفی برابر هم قرار بگیرند؟ در مراحل بالاتر است که دو تیم از یک کشور به هم می خورند، نه مرحله یک هشتم نهایی. این حالت نه جهت ذوب آهن و استقلال خوب است و نه جهت فوتبال ایران. البته الان کاری نمی توان کرد. در دوران مربیگری من این اتفاق افتاده است که در تورنمنت هایی دو تیم آلمانی با یکدیگر بازی کنند. امیدوارم این شرایط عوض شود و AFC بتواند این کار را انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال به تمجید از تیمش پرداخت و مدعی شد تا به امروز تیمی مانند استقلالِ فعلی ندیده است.

شفر در پاسخ به سؤالی مبنی بر اوضاع مامه تیام که احتمال می رود در بازی فردا به میدان نرود، گفت: شما می دانید که این بازیکن نمی تواند جهت ما بازی کند؟ شما اخبار و رسانه ها را می شناسید. ممکن است اخبار درست نباشند! تیام فردا جهت ما بازی خواهد کرد! مصدومان ما فقط محسن کریمی و پادوانی هستند که آنها را در اختیار نداریم. این دو بازیکن مصدومیت طولانی مدت از گذشته دارند. در فینال جام حذفی همه بازیکنان پیراهنی با تصویر پادوانی را پوشیدند. همه بازیکنان ما روحیه بسیار خوبی دارند و هر بازیکن با تمام وجودش جهت تیم بازی می کند من از این عنوان خوشحال هستم و به آن افتخار می کنم.

وی در بازی فردا دو تیم بنام کشور عزیزمان ایران بازی می کنند و از اینکه قرار است بعد از بازی برگشت یکی از این تیم ها از مسابقه های از بین بردن شوند و شما در این باره چه احساسی دارید، گفت: کاملاً صحبت شما درست هست. هر دو تیم از تیم های خوب و مطرح هستند. مسابقه ای که ذوب آهن با تیم ازبکستانی داشت را نگاه کردم و بعد از ۱۰ دقیقه متوجه شدم که ذوب آهن می تواند به مرحله بعد افزایش کند که همین اتفاق هم افتاد. من نمی توانم راجع به احساسم به شما حرفی بزنم. اگر زمانی احساس خوبی نداشته باشم ممکن است بازیکنان حس دیگری به من داشته باشند. بعد از فینال جام حذفی کار ما هنوز تمام نشده و ما دو بازی دیگر در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه مهدی رحمتی در فینال جام حذفی عملکرد خوبی داشته و با این اوصاف در بازی فردا حسینی درون دروازه می ایستد یا رحمتی بیان کرد: باید راجع به این عنوان تصمیم بگیرم. خیلی وقت ها یک نظری داشته ام که صبح بازی نظرم را عوض کرده ام. در بازی برابر العین حسینی بازی کرد. کلاً باید ببینیم حریف با چه سبکی بازی می کند. آیا پاس های بلند می دهد یا با پاس های کوتاه به دروازه ما می رسد؟ ما دو تا از عالی ترین دروازه بان های کشور عزیزمان ایران را در تیم مان داریم که از هر دوی آنها می توانیم استفاده کنیم.

تا به امروز تیمی مانند استقلال ندیده بودم/ تیام فردا بازی می‌کند! ، شفر

شفر در مورد اینکه ذوب آهن تیم لحظات نهایی است و چه برنامه ای جهت این عنوان دارد، گفت: این اتفاق در بازی اخیرمان در لیگ برتر (بازی برگشت ذوب آهن – استقلال) افتاد و در دقایق نهایی نتیجه را واگذار کردیم، ولی دیدار فردا، بازی لیگ نیست و لیگ قهرمانان آسیاست و شرایط خودش را دارد. ما هم تیمی هستیم که ممکن است این کار را انجام دهیم، یعنی در لحظات نهایی پیروز شویم. در بازی با پیکان با وجود ۱۰ نفره بودن، در آخر موفق به کسب پیروزی شدیم.

وی ادامه داد: ما می دانیم فردا چه کاری می خواهیم انجام دهیم. این بازی آخر نیست و یک دیدار دیگر در ورزشگاه آزادی باقی مانده هست. امیدوارم فردا بتوانیم نتیجه ای بگیریم که به دیدار برگشت مان کمک کند. خیلی از استقلالی ها در خیابان های اصفهان بودند و استقبال خوبی هم از ما در هتل کردند. امیدوارم فردا حمایت ارزش را از ما دریغ نکرده و به ورزشگاه بیایند. ما و هواداران با هم بازی می کنیم و دو مجموعه در کنار هم هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال به تمجید از تیمش پرداخت و مدعی شد تا به امروز تیمی مانند استقلالِ فعلی ندیده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه ذوب آهن مهاجمان خطرناکی دارد، تصریح کرد: عالی ترین حالت این است که هیچ توپی به مهاجمان ذوب آهن نرسد. باید مواظب رسیدن توپ آخر به مهاجمان ذوب آهن باشیم. تیمی که از ضربات ایستگاهی و کرنر خوب استفاده کرده و بازیکنان قدبلندی دارد، نباید تا جایی که بتوانیم به آنها اشتباه یا کرنر بدهیم. ما هم بازیکنان سرزن و خوبی مثل فرشید باقری داریم که در لیگ قهرمانان بازی های خوبی انجام داد. بازیکنان قدبلندی که برابر باقری بودند، نبرد هوایی را به او باختند.

واژه های کلیدی: افزایش | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz