هراسان زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

هراسان: زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه فوت / تاج

رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قه

در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه فوت / تاج

تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه فوت

عبارات مهم : زندگی

رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همانند دوره اول تیم ملی فوتسال بانوان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج صبح یک شنبه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان که در هتل آکادمی ملی فوتبال در حال برگزاری است افزود: خوشحالیم که در جام جهانی همه تیم هایی که به جام جهانی راه پیدا کرده اند عالی ترین شرایط را دارند. من اعتقاد دارم انتقاد باید به جا و درست باشد. ما دومین تیمی هستیم که به جام جهانی راه پیدا کردیم و باید به جوانان خود افتخار کنیم. ما باید بتوانیم بازی های آبرومندانه و خوبی را در روسیه به نمایش بگذاریم. من نمی توانم بگویم که ما در گروه خودمان پرتغال را شکست می دهیم و یا در برابر اسپانیا و مراکش به برتری دست پیدا می کنیم بلکه می گویم باید سه بازی آبرومندانه و خوبی را به نمایش بگذاریم.

او افزود: بانوان ما نیز باید با حفظ کرامت انسانی و شئونات اسلامی به تایلند اعزام شوند تا بتوانند عالی ترین نتیجه ممکن را در این بازی ها کسب کنند. رسانه های ما متاسفانه از رسانه های خارجی خط می گیرند. رسانه هایی که حتی در بعضی از آن ها خبرنگارش جرات ندارد اسم خود را بنویسد.

در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه فوت / تاج

تاج گفت: ما در نخستین دوره مسابقه های قهرمانی آسیا در فوتبال بانوان به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم. الان نیز تلاش داریم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم و به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم. ضمن این که امیدوارم تیم امید ما نیز بعد از ۴۴ سال بتواند به المپیک راه پیدا کند.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این که باید از منتقدان سازنده تقدیر کرد خاطرنشان کرد: انتقادهایی قابل احترام هستند که بتوانند مسیر درستی را به مسوولان نشان دهند. ولی متاسفانه عده ای از رسانه ها و از بعضی سایت ها از ما پرسش می پرسند که در جایگاه آن ها نیست.

رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قه

تاج ادامه داد: ما ۱۳ میلیارد جهت کمپ تیم ملی فوتبال هزینه کردیم و عالی ترین چمن را آماده کرده ایم که این کمپ در برج ۵ یا ۶ آماده افتتاح هست. این کمپ یکی از عالی ترین کمپ های ماست که به زودی ساختمان فوتسال را نیز افتتاح خواهیم کرد. البته ۸۰ درصد ساختمان آماده شده است است.

وی اظهار کرد: من امیدوارم بعد از سال ها در جام ملت های آسیا نیز بتوانیم فینالیست شویم و به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم. البته قرعه کشی جام ملت هایی آسیا روز شنبه مشخص خواهد شد و بعد از قرعه کشی می توانیم بگوییم که آیا در گروه فوت قرار داریم یا زندگی. هرچند من اعتقاد دارم ما در جام جهانی نیز در گروه فوت قرار نداریم بلکه در گروه زندگی قرار داریم.

تاج افزود: بعد از جام جهانی ما بازی های آسیایی جاکارتا را پیش رو داریم که سرمربی تیم اعزامی (تیم ملی امید) به جاکارتا مشخص شده است و به زودی اعلام خواهیم کرد.

در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه فوت / تاج

او در آخر افزود: امیدوارم تیم ملی فوتسال بانوان در رویدادی که در بانکوک تایلند پیش رو خواهند داشت و با تیم های ازبکستان و ترکمنستان هم گروه هستند بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند و به عالی ترین نتیجه های ممکن دست پیدا کنند.

واژه های کلیدی: زندگی | فوتبال | فوتسال | رسانه ها | جام جهانی | مقام قهرمانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz