هراسان زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

هراسان: زندگی شخصیت افراد سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انجام گریم سنگین ، نامادری در «اردک لی‌» سخت‌ترین نقش زندگی‌ام بود

هنگامه قاضیانی یکی از بازیگران فیلم «اردک لی» به کارگردانی بهروز غریب پور می‌گوید بازی در نقش نامادری این فیلم سخت ترین نقش زندگی اش بوده است.

انجام گریم سنگین ، نامادری در «اردک لی‌» سخت‌ترین نقش زندگی‌ام بود

نامادری در «اردک لی » سخت ترین نقش زندگی ام بود/ انجام گریم سنگین

عبارات مهم : زندگی

هنگامه قاضیانی یکی از بازیگران فیلم «اردک لی» به کارگردانی بهروز غریب پور می گوید بازی در نقش نامادری این فیلم سخت ترین نقش زندگی اش بوده است.

به گزارش مهر، هنگامه قاضیانی که در تازه ترین اثر سینمایی بهروز غریب پور با نام «اردک لی» به ایفای نقش پرداخته است با اشاره به تفاوت فیلمنامه پروژه سینمایی «اردک لی» با دیگر فیلمنامه ها گفت: فیلمنامه «اردک لی» پیش از این که در این فیلم بازی کنم، به دستم رسید و هنگامی که آن را خواندم، متوجه شدم این کامل ترین فیلمنامه ای است که تاکنون با آن مواجه شده است ام. کامل ترین از لحاظ دکوپاژ، یعنی شما میزانسن و حتی حرکت دوربین را در فیلمنامه می بینید. اعتقاد دارم این دقیق ترین، مفصل ترین و حرفه ای ترین فیلمنامه ای است که در ۱۸ سال کار سینمایی مطالعه کرده ام و به شدت شیفته قصه و فضاهای فیلمنامه شدم.

این بازیگر سینما راجع به نقش خود در ۲ سکانس از فیلم «اردک لی» و فضاسازی های آن بیان کرد: به نظرم در این قصه حتی جاروی در دست فراش مدرسه، یک پرسوناژ هست. در صورتی که ما هیچ وقت به اشیا نمی گوییم پرسوناژ ولی در این فیلنامه اشیا هم پرسوناژند. من در ابتدا فکر می کردم با خواندن فیلمنامه به این نقطه می رسم ولی زمانی که سکانس هایم را بازی کردم، فهمیدم درست متوجه این فضا شده است ام.

وی با اشاره به شاخصه های نقش خود در این فیلم توضیح داد: در این ۲ سکانس، نقش یک نامادری را بازی کردم و این نقش سخت ترین نقش زندگی من بود. شب اول که برابر دوربین رفتم و جهت سکانس دوم آفیش شدم، باید می خوابیدم که یک آرام بخش خوردم و تا فردا که سکانس دوم را بازی کردم، ۳۴ ساعت بیدار بودم، بدون لحظه ای خوابیدن.

بازیگر فیلم «برادرم خسرو» همچنین با یادی از خاطره تماشای اپرای عروسکی خیام گفت: هنگامی که اجرای تئاتر اپرای عروسکی خیام را دیدم، واقعا دلم می خواست گریه کنم. گریه ام از سرِ تماشای معجزه باور من روی صحنه بود و چه بهتر که روزی یکی از پرسوناژهای کسی بشوم که از عروسک به انسان می رسد و از انسان به عروسک و خواب من هم تعبیر شد.

قاضیانی همچنین از گریم متفاوت و سنگین نقش خود یاد کرد و ادامه داد: به گریم سنگین این پرسوناژ چیزی را اضافه کردند که کنار آمدن با آن سخت بود ولی من پذیرفتم و واقعا گریم درجه یکی بود. تنها چیزی که قبول ندارم، قشنگی به تعریف بازیگران سینمای کشور عزیزمان ایران هست. به نظرم قشنگی شناسی چیزی است که من بتوانم به پرسوناژ نزدیک بشوم و از این بابت، بازی در فیلم «اردک لی» سخت ترین نقش من بود.

فیلم سینمایی «اردک لی» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور و تهیه کنندگی علی حضرتی از روز جمعه ۲۱ مهرماه شروع شده است است و همچنان ادامه دارد.

انجام گریم سنگین ، نامادری در «اردک لی‌» سخت‌ترین نقش زندگی‌ام بود

واژه های کلیدی: زندگی | دوربین | سینمایی | فیلمنامه | هنگامه قاضیانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz